Pelinohjaajien yhteystiedot

Erotuomareiden yhteyshenkilö Salon erotuomarikerho Mika Koskinen mika.koskinen@salo.fi 040-5142603

Erotuomarikuitteja voit tulostaa tästä linkistä

Video pelinohjaajana toimimisesta
https://m.youtube.com/watch?v=W66COhWOkgM

P/T  8v8pelit
Tomi Pirinen, tomi.m.pirinen@gmail.com  045-3409874 (erotuomari, myös fs)
Severi Heikkilä, severihei@gmail.com 044-2829722 (erotuomari, myös fs)
Jare Roos, jare.roos@gmail.com 050-3427821 (erotuomari)
Riina Manninen, riina.manninen22@gmail.com
Santeri Sarenko,
sanna.sarenko@gmail.com 040-5449829
Roope Nieminen, satu.nieminen@halikko.salonseutu.fi   044-5527759
Joonas Reijonen, virpireijonen@gmail.com  050-3418800
Aarno Leino, aarno.leino@gmail.com 044-2041704
Niclas Paldan,  tarmo.paldan@gmail.com 044-9137937
Anton Rinta-Paavola, jyrki.rintapaavola@gmail.com 040-5866341(s-järvi)
Miika Multanen, jukka.multanen@elisanet.fi 0440-559305
Eetu Multanen, jukka.multanen@elisanet.fi 0440-559305
Juho Aapio, pepemainio@gmail.com 045-2721606
Jere Laakso, sannalemmikki@gmail.com 040-5083922
Roni Kähkönen, kai.kahkonen@gmail.com 050-4868084
Milla Suomi, maarit.valima@gmail.com 040-5464235
Pihla Niini, juha.niini@gmail.com 040-7080558 
Emma Rinta-Paavola, jyrki.rintapaavola@gmail.com 040-5866341
Saara Urmas, urmas@smail.fi 040-5782428
Aada Pynninen, pynninenmari@gmail.com 044-5214176
Fanny Hellgren, matti.hellgren@elisanet.fi 040-5048433
Aada Pirttimäki, jussi.pirttimäki@gmail.com 040-5127462