FC Halikko ry:n yhteystiedot

Joukkueiden yhteystiedot löytyvät joukkueiden sivuilta.

Puheenjohtaja
             Kalle Rauhalinna, kalle.rauhalinna@teito.com, 050-5717600

Varapuheenjohtaja
            
Pasi Lehti

Yhdistyksen sihteeri
            
Irmeli Ojanto , irmeli.ojanto@gmail.com


            
Johtokunta

             Kalle Rauhalinna, pj kalle.rauhalinna@teito.com
             Pasi Lehti, jäsen pasi.lehti@seutuposti.fi
             Ilkka Heikkilä, jäsen ilkka.t.heikkila@kolumbus.fi
             Satu Nieminen, jäsen satu.nieminen@halikko.salonseutu.fi
             Antti Saarinen, jäsen saarinenantti@hotmail.com
             Jukka Multanen, jäsen jukka.multanen@elisanet.fi
             Seija Rahkonen, jäsen seija.rahkonen@outlook.com
             Irmeli Ojanto, sihteeri

Varajäsenet

             Hannele Ruponen, hannele.ruponen@gmail.com
             Erkki Savikko, eki@ebaana.net
             Seija Lang, seijalang26@gmail.com
             Henna Kauppi, henna.kauppi@live.com

Seuran rahastonhoitaja
             Seija Rahkonen, seija.rahkonen@outlook.com, 044-5736489 

Seuran laskutusosoite
             Alastuvankatu 5 D11 24240 Salo
 
Seuran osoite
             Liekakuja 3 24800 Halikko

Seuran toimistotilan osoite             
             Puistokuja 4 ,ylin kerros

Valmennuspäällikkö
             Mika Lehtinen, mika.lehtinen@salo.fi

Juniorivastaava,tytöt
             Jani Elovaara, j_elovaara@hotmail.com

Juniorivastaava,pojat
             Toni Stenholm, toni_stenholm@hotmail.com

Seurakoordinaattori
             Merja Kaunisvaara, stenholm.merja@gmail.com, 044-5436392

Tyttökoordinaattori
             Virpi Reijonen, virpireijonen@gmail.com, 050-3418800

Seuran tilinumero
             FI2554105020021269

Y-tunnus
             1755429-6